Riad Nayl Medina & Spa

  • 410 m²
  • 5 soveværelser
  • 5 badeværelser

Riad Nayl Medina & Spa ligger i Medina område i Marrakesh og tilbyder indkvartering med et fuldt udstyret køkken og 5 værelser. Der tilbydes WiFi i hele ejendommen og en swimmingpool på dette hotel.

Denne indkvartering har også 5 badeværelser.

Det tager 15 minutters gang fra villaen til Djemaa el Fna-torvet og 10 minutters kørsel til Musée Yves Saint Laurent Marrakech. Centrum for Marrakesh er mindre end 1 km væk. Gæsterne vil nyde retter af europæisk køkken serveret i Cuisine De Terroir, som ligger omkring 400 meter væk. Du kan komme til Koutoubia-moskéen og -minaretten om få minutter i bil. Grundet den førsteklasses beliggenhed, vil det kun tage dig 15 minutters kørsel at komme til Marrakech Menara lufthavn.

Har du brug for flere muligheder?
Check Top hotels near Riad Nayl Medina & Spa Marrakesh
Riad Solila, Fabuleux Riad Avec 4 Suites, Piscine Chauffee Et Rooftop - 5 Min De Jamaa El Fna
pris kun for mobil

Riad Solila, Fabuleux Riad Avec 4 Suites, Piscine Chauffee Et Rooftop - 5 Min De Jamaa El Fna

9.8
Enestående 23 anmeldelser
73 m fra overnatningsstedet
USD 343 USD 309
pr. nat
Riad 3 Chambres - Petit Dejeuner Gratuit - Top Position
pris kun for mobil

Riad 3 Chambres - Petit Dejeuner Gratuit - Top Position

7.0
Godt 2 anmeldelser
75 m fra overnatningsstedet
USD 503 USD 453
pr. nat
Little Riad 3 Rooms - Top Emplacement 5 Minuts From Place Jemaa El Fna & Souk
pris kun for mobil

Little Riad 3 Rooms - Top Emplacement 5 Minuts From Place Jemaa El Fna & Souk

8.2
Meget godt 39 anmeldelser
76 m fra overnatningsstedet
USD 218 USD 196
pr. nat
    Sådan kommer du til hotellet

    Lufthavne

    Marrakech Menara Lufthavn
    7 km

    Togstationer

    Marrakesh togstation
    3,4 km

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheder

    • Parkering

    For børn

    • Tremmesenge/vugger

    Fritid

    • Indendørs swimmingpool

    På værelser

    • Klimaanlæg
    • Dagligstue
    • Omklædningsområde
    • Terrasse

    I soveværelset

    • Elektriske varmetæpper

    Generelle faciliteter

    • Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder

    Kæledyr

    • Kæledyr ikke tilladt !

    Vigtig information

    Indtjekning: fra 15:00 indtil 19:00
    Udtjekning: fra 08:00 indtil 11:00
    Ofte stillede spørgsmål
    • Hvor meget koster det at bo på Riad Nayl Medina & Spa villa?
      Lejen på Riad Nayl Medina & Spa villa starter ved 668$ dollars pr. Nat.
    • Hvad er tidspunktet for ind- og udtjekning i Riad Nayl Medina & Spa villa?
      Gæster i Riad Nayl Medina & Spa villa skal tjekke ind senest 19:00 og tjekke ud senest 11:00.
    • Hvilke restauranter ligger i nærheden af Riad Nayl Medina & Spa villa?
      Restauranter i nærheden af Riad Nayl Medina & Spa villa omfatter Cafe Restaurant Dar L'hssira og Palais Gharnata.
    • Er der en pool på den feriehus?
      Ja, gæsterne på den feriehus kan nyde en indendørs pool stedet.

    Placering

    Map
    I nærheden

    Lufthavne

    Marrakech Menara Lufthavn
    7 km

    Togstationer

    Marrakesh togstation
    3,4 km

    Nærmeste vartegn

    Restauranter i nærheden

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser endnu :(

    Hvis du boede på dette hotel, så del din oplevelse med os, tak

    Skriv anmeldelse

    Skriv anmeldelse

    Hvornår rejste du?

    Dit bedømmelsespoint

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Meget dårligt
    Fremragende

    Dine oplysninger

    Hvor er du fra?
    Tak for det! Tak for at du tog dig tid til at dele din oplevelse. Din anmeldelse vil snart blive offentliggjort
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelse er ikke sendt.

    Kontakt os

    Hvis du har brug for mere end 4 værelser, anmod om gruppebestilling.
    Dine oplysninger
    Emne
    Besked
    Riad Nayl Medina & Spa Marrakesh

    Vis på kortet:

    Vartegn
    Anbefalede restauranter
    Offentlig transport
    Tak for din feedback
    Tak, fordi du abonnerer
    Luk